Format

Videos

21 czerwca, 2018

Nocny Kochanek w hołdzie dla fanów publikuje w sieci klip do utworu “Tribjut”

Nocny Kochanek wziął na warsztat największy hit Tenacious D, do którego stworzony został nowy tekst w języku polskim. Klip został nakręcony z udziałem Michała Wójcika w roli Diabła.

Krzysiek: „Oczywistym jest, że to fanom Kochanka zawdzięczamy złotą płytę, czy też statuetki, które otrzymaliśmy na Gali Antyradia. Czujemy się zobowiązani i właśnie dlatego w naszych głowach narodził się pomysł uhonorowania słuchaczy Nocnego Kochanka w jakiś ciekawy sposób”.

„Tribjut” w wersji Nocnego Kochanka to historia o tym, jak zespół spotyka na swojej drodze Diabła z piekła. W jego rolę wcielił się Michał Wójcik, znany z jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów, Ani Mru-Mru. Bestia chce imprezować z zespołem, jednak nie daje rady.

Teledysk zrealizowało łódzkie Mania Studio, znane ze współpracy z zespołami: Behemoth, Coma, Kaliber 44 czy Hunter. Materiał został nagrany w Warszawie w maju 2018 roku, a efekty pracy można zobaczyć poniżej:

 

28 września, 2017

“Dziewczyna z kebabem” – klip

28 września swoją premierę miał teledysk do “Dziewczyny z kebabem”. Klip został zrealizowany przez Grupę 13. Autorem scenariusza, reżyserem oraz producentem klipu jest Dariusz Szermanowicz. Obraz powstał 30 sierpnia we Wrocławiu, a zdjęcia trwały tego dnia od rana do późnych godzin nocnych. Efekt to nieoczywista fabuła, piękne kobiety, udane kadry i klimatyczne retro przebitki z trasy rockowej kapeli.

25 kwietnia, 2017

Finał trasy “Zdrajcy Metalu 2017”

Już w najbliższy weekend zagramy koncerty wieńczące trasę “Zdrajcy Metalu 2017”. W piątek 28.04 widzimy się w Radomiu w klubie G2, a w sobotę – w warszawskiej Progresji, gdzie odbędzie się huczne zakończenie trasy.
Natomiast w niedzielę rozpoczynamy cykl koncertów wiosenno-letnich, głownie festiwalowych 🙂
Do zobaczenia! \nk/