Format

Images

28 listopada, 2018

Trasa koncertowa

25 stycznia 2019 w Gdyni Nocny Kochanek rozpocznie trasę koncertową, podczas której odwiedzi 32 miasta w Polsce.
“Trasa w ciemność” będzie promować najnowszą płytę, której premiera przewidziana jest na 11 stycznia.
Pełna rozpiska jest dostępna w zakładce “koncerty / bilety”.
Do zobaczenia na koncertach! 🙂

16 listopada, 2018

Nowa płyta w styczniu

“Randka w Ciemność” – tak brzmi tytuł trzeciej studyjnej płyty Nocnego Kochanka. Premiera albumu będzie mieć miejsce 11 tycznia,
a płytę będzie można zamówić już od 1 grudnia 2018.
Tak jak w przypadku wszystkich wydawnictw NK, okładkę stworzył Robert Adler. Ilustracja nawiązuje do utworu tytułowego, jak i większości tekstów, które często mówią o stosunkach i relacjach damsko-męskich, a nawet do kultowego programu telewizyjnego “Randka w ciemno”.

28 sierpnia, 2018

Nocny Kochanek zaprasza na… Noc z Kochankiem!

28 września ukaże się pierwszego autorskie DVD zespołu pod znamiennym tytułem „Noc z Kochankiem”.

Preorder wydawnictwa możecie zamawiać już od 28 sierpnia na stronie: https://sklep.nocnykochanek.pl/produkt/noc-z-kochankiem/ Zapowiedź materiału w postaci „Dziabniętego”, który idealnie obrazuje atmosferę koncertu możecie obejrzeć kilkając w link poniżej.

https://youtu.be/JGfpM-cIx40

Na płycie znajdziecie zapis całego lutowego koncertu zarejestrowanego w klubie Progresja. Do zapisu wykorzystano najlepszą możliwą technikę sceniczną i oświetleniową, co czyni występ jeszcze bardziej wyjątkowym. “Podczas koncertu zagraliśmy wszystkie znane oraz kilkanaście mniej znanych kawałków. Pojawił się także Dr O. Ngal, czyli najnowszy numer, który znajdzie się na kolejnym albumie studyjnym” – mówi piosenkarz – Krzysiek.

Oprócz płyty DVD, wydawnictwo będzie zawierało CD ze wszystkimi utworami zagranymi podczas „Nocy z Kochankiem” w wersji audio. Z kolei materiał w jakości FullHD w wersji cyfrowej będzie dostępny od 28 września do pobrania na stronie https://sklep.nocnykochanek.pl/produkt/noc-z-kochankiem/.

6 sierpnia, 2018

Koncert na Pol’and’Rock

W piątkowy wieczór na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival Kochankowie podczas swojego koncertu odebrali Złotego Bączka – nagrodę publiczności za najlepszy koncert polskiego zespołu na Dużej Scenie w roku ubiegłym. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 4 sierpnia Jurek Owsiak powiedział, że podczas występu Nocnego Kochanka miał miejsce frekwencyjny rekord, tj. ok. 700 tysięcy uczestników koncertu. “Nie jest istotne jaka dokładna liczba festiwalowiczów wzięła udział w naszym koncercie. Nas cieszy fakt, że ogromna publiczność śpiewała z nami nasze teksty i bawiła się co najmniej tak dobrze jak my” – komentuje Krzysiek Sokołowski.

2 lipca, 2018

Nocny Kochanek na Pol’and’Rock 2018!

Nocny Kochanek otrzymał nagrodę publiczności “Złoty Bączek” zdobywając 8420 głosów! Dzięki temu wystąpi na Dużej Scenie 24.edycji festiwalu Pol’and’Rock (wcześniej Woodstock). “To coś wspaniałego! Na Dużej Scenie zagraliśmy w zeszłym roku i nie ukrywamy, że był to najważniejszy koncert w historii Nocnego Kochanka. Dzięki woodstockowej publiczności możemy wystąpić tam ponownie. Co więcej, zagramy tuż przed Priestami. Ogromnie dziękujemy wszystkim fanom NK!” – komentuje Krzysiek. Kochankowie zagrają 3 sierpnia o godz.20:30, a zaraz po nich wystąpi legendarny Judas Priest.

27 lutego, 2018

Kochanek na Gali płyty rocku Antyradia

22 marca Nocny Kochanek wystąpi na Gali płyty rocku Antyradia 2017 🙂 Impreza odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła.
Warto przypomnieć, iż Kochankowie zostali nominowani w 4 kategoriach w ramach Plebiscytu AntyRadia:
1. Płyta rocku
2. Zespół rocku
3. Wokalista rocku
4. Przebój rocku

6 października, 2017

Pociąg do Kochanka

Dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi Nocne Kochanki będą mieli niecodzienną okazję zagrać mini koncert w specjalnym pociągu relacji Wrocław Główny – Legnica. Wydarzenie odbędzie się już 20 października, kiedy to punktualnie o 18.00 z Dworca Głównego we Wrocławiu odjedzie „Pociąg do Kochanka”, który zawiezie fanów na koncert do Legnicy. Podczas podróży członkowie zespołu zagrają utwory w akustycznych wersjach, a także wystąpią w roli zawiadowców i konduktorów. Aby odbyć podróż z Nocnym Kochankiem wystarczy być posiadaczem specjalnego biletu na koncert w Legnicy (dostępne w aplikacji GoOut.net w cenie 35zł). Wejściówka daje także możliwość powrotu do Wrocławia kochankowym pociągiem o godzinie 0:30 z Legnicy (przystanek końcowy we Wrocławiu – 1:17) bez dodatkowych opłat.
Do zobaczenia na peronie! 🙂