26 stycznia, 2019 - 7:00 pm

Wyprzedany – Nocny Kochanek @Estrada – Bydgoszcz

Nocny Kochanek i ERELES w Bydgoszczy!

Bilety wyprzedane.

Facebook: http://www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: http://www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: https://www.nocnykochanek.pl

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. “Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

==

ERELES to nowy polski zespół rockowy, założony w 2016 roku. Członkowie tej grupy są jednocześnie wieloletnimi przyjaciółmi oraz muzykami zespołu KABANOS. Skład nowej formacji stanowi trio: Arkadiusz “Lodzia” Grochowski (śpiew, gitara), Damian “Fons” Biernacki (bas) i Marcin “Dudzik” Dudzicki (perkusja).
22 marca 2018 roku zespół wydał swój debiutancki album pt. “Krok Odwagi”. To 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock, grunge, alternative pop i śpiewanych w języku polskim.
ERELES na żywo, to mieszanka wybuchowa! Występy są pełne energii, pasji i mocy. Nazwa zespołu oznacza “zespół niespokojnych nóg”. Nie można ustać w miejscu!

FB: https://www.facebook.com/erelesband/
YT: https://www.youtube.com/c/ERELES