Luty 10, 2019 - 6:00 pm

Wyprzedany – Nocny Kochanek @Zaklęte Rewiry – Wrocław DZIEŃ 2

Nocny Kochanek, ThermiT i ERELES we Wrocławiu… po raz drugi!

Bilety wyprzedane.

ZMIANA HARMONOGRAMU:
18:00 – BRAMKA
19:00 – 19:30 – THERMIT
19:45 – 20:15 – ERELES
20:30 – NOCNY KOCHANEK

Facebook: http://www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: http://www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: https://www.nocnykochanek.pl

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. “Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

==

ERELES to nowy polski zespół rockowy, założony w 2016 roku. Członkowie tej grupy są jednocześnie wieloletnimi przyjaciółmi oraz muzykami zespołu KABANOS. Skład nowej formacji stanowi trio: Arkadiusz “Lodzia” Grochowski (śpiew, gitara), Damian “Fons” Biernacki (bas) i Marcin “Dudzik” Dudzicki (perkusja).
22 marca 2018 roku zespół wydał swój debiutancki album pt. “Krok Odwagi”. To 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock, grunge, alternative pop i śpiewanych w języku polskim.
ERELES na żywo, to mieszanka wybuchowa! Występy są pełne energii, pasji i mocy. Nazwa zespołu oznacza “zespół niespokojnych nóg”. Nie można ustać w miejscu!

FB: https://www.facebook.com/erelesband/
YT: https://www.youtube.com/c/ERELES

==

ThermiT
Zespół powstał na przełomie 2009 i 2010 roku z inicjatywy Jendrasa, Młodego i Przydepa. Po okresie instrumentalnego młócenia miejsce za mikrofonem zajął Trzeszczol. Tak ukształtowała się ekipa przyjaciół, która pod nazwą ThermiT nagrała EP “Encephalopathy”. Po ograniu setek scen i zwycięstwach na wielu festiwalach muzycznych zespół wydał w 2016 roku debiutanckiego long playa “Saints”, który otworzył kolejny rozdział w historii ThermiT. Z przeszło 250 koncertów zagranych przez ThermiT wspomnieć należy przede wszystkim: występ na Impact Festival 2015, Metalmania 2017 czy trasa koncertowa w UK zwieńczona występem na Mammothfestival 2017 w Brighton.

Linki:
FB: http://facebook.com/ThermiT
YT: http://youtube.com/ThermiTofficial