4 maja 2018 - 16:00

Medykalia z WySPĄ 2018

Jesteście gotowi na kolejną edycję najlepszej studenckiej imprezy w Lublinie?
My nie możemy się doczekać!
Na szczęście to już niedługo – już 4 maja zapraszamy Was do przyłączenia się do wspaniałej zabawy z najlepszymi gwiazdami!

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby tegoroczne Medykalia były naprawdę niezapomniane i wyjątkowe. W dodatku po raz pierwszy od 18 lat odbędą się w zupełnie nowej lokalizacji.

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji – oprócz codziennych koncertów, w ciągu trzech dni zobaczycie występy jednych z najpopularniejszych Youtuberów, podróżników oraz blogerów. Imprezę zakończy koncert zagranicznej gwiazdy – czyj? Dowiecie się już niedługo!

Medykalia to jednak nie tylko zabawa – w tym roku w ramach promocji zdrowia i profilaktyki przygotowaliśmy również „białą niedzielę”, w trakcie której będziecie mieli okazję porozmawiać z lekarzami oraz poddać się darmowym badaniom.

Zapraszamy Was więc do Browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej 15 – w samym centrum miasta i studenckiego życia!

Do zobaczenia wkrótce!

Sponsorem głównym Medykaliów z WySPĄ 2018 jest Perła Browary Lubelskie S.A.

___
ENG:

Are you ready for the next edition of THE BEST student party in town?
We all are looking forward to it!
Luckily, it’s really soon – on the 4th of May we invite you to have a great fun with the best stars!

We put a lot of effort to make Medykalia special and unforgettable – first time in 18 years the party will take place in a new venue!

During the three days, not only you will have an opportunity to listen to amazing musicians and bands but also to see the most popular Youtubers, bloggers and travellers whom will perform on our stage. The event will end with a concert of an international star – you wander who? You will find out soon! But for now it is our little secret.

Medykalia 2018 is not only fun – this year as part of health promotion we have also prepared a „white Sunday”, during which you will have the opportunity to talk to doctors and undergo free medical examination.

We invite you to Browar Perła at 15 Bernardyńska St. – right in the center of the city!

See you soon!

The main sponsor of Medykalia with WySPA 2018 is Perła Browary Lubelskie S.A.