[powr-facebook-feed id="045be8c1_1544903358"]

Artur Pochwała​

bas

Zespołowy współmenago. Niezłomny miłośnik Maidenów. Piwko lub dwa może wypić, ale whiskaczyka nie odmówi nigdy. W wolnych chwilach zbiera się do rozpoczęcia biegania od najbliższego poniedziałku. Mistrz przyrządzania pizzy z Tesco. Zespołowy fryzjer i spec od depilacji. Astronom amator – wszechświata penetrator.

Krzysiek Sokołowski

wokal

Jak mówi sam o sobie: najbardziej charyzmatyczny, przebojowy, a przede wszystkim przystojny członek zespołu. Wyróżnia się niepowtarzalnym poczuciem humoru. Większość ludzi uważa, że Nocny Kochanek to Krzysiek, który zatrudnił sobie czterech parobków. Skromny. Autor znakomitych tekstów i najlepszych kawałków Nocnego Kochanka jak i Night Mistress.

Robert „Kazon” Kazanowski​

gitara

Syn własnej matki. Z muzyką związany od zawsze. Wprawdzie twierdzi, że w dzieciństwie oprócz grania na klawiszach i gitarze grał też w piłkę, ale jakoś nie chce nam się w to wierzyć. Największy fan Blind Guardian jakiego znamy. Całkiem nieźle śpiewa i zasuwa na garach. Uzdolniony kulinarnie – specjalizuje się w mięsach – co kiedyś bardziej przekładało się na jego posturę.

Arkadiusz Majstrak

gitara

Założyciel Night Mistress, od którego to wywodzi się Nocny Kochanek. W fazie początkowej zespołu smakosz Cavaliera i Komandosa. Obecnie obiecujący mąż i tata. Tancerz, akrobata. Oprócz metalowego grania zasłuchuje się w klimaciarskiej muzyczce zespołów takich jak Airbag, Marillion czy też Gang Albanii. Fan filmów Davida Lyncha.

Artur Żurek​

perkusja

Kiedyś zapalony piłkarz, teraz zapalony gracz ProEvolutionSoccer. Chyba najbardziej romantyczny (w końcu pozyskany z Czerwonych Gitar) członek Kochanka. Tester nowoczesnych aut – na próby przyjeżdżał już Oplem Astrą, wysłużonym BMW i Matizem. W 2016 nominowany przez Magazyn Perkusista do tytułu Nadzieja Roku. Rzeczywistość zweryfikowała jednak wszelkie nadzieje i Żurek wylądował w Nocnym Kochanku.